Новости » Monni.lv – atrodi visus interneta kredītus

Monni.lv – atrodi visus interneta kredītus

Atrodi visus internetā pieejamos ātros kredītus un salīdzini tos vienuviet, pirms aizņemies!

Monni.lv ir portāls, kur Tu vari salīdzināt dažādu veidu nebanku kredītus un pieņemt visapdomīgāko lēmumu aizņēmuma sakarā. Monni.lv piedāvā visus, populārakos kredītu veidus:

- Ātro kredītu
- SMS kredītu
- Patēriņa kredītu
- Auto kredītu
- Hipotekāro kredītu
- Kredītlīnijas
- Kredītu apvienošanu

Monni.lv cenšas sniegt saviem lietotajiem vislabāko un svaigāko informāciju, lai mūsu lietotāji var pieņemt gudrus un rūpigi izvērtētus lēmumus aizņēmumu sakarā.

Pieņem informētus un finansiāli atbildīgus lēmumus

Latvijas tirgū ir neskaitāmi daudz un dazādu nebanku kredītu izsniedzēju un izvēlēties vispiemērotako variantu var šķist kā visai liels izaicinājums. Tieši tapēc mēs radījām monni.lv , lai patērētājiem atvieglotu kreditoru izvēli un palīdzētu neskaidrību gadījumā.

Kāpēc monni.lv?

Monni.lv atšķiras no citiem kredītu salīdzināšanas portāliem. Mēs vēlamies cilvēkiem palīdzēt ne tikai ar kredītu izvēli, bet informet patērētājus par to, kādi kredītu veidi ir pieejami Latvijas tirgū un kādas ir to īpatnības. Ja īsti nezini, kuru kredīta veidu izvēlēties vai kādas ir katra kredīta veida priekšrocības un mīnusi, tad par to vairāk Tu vari lasīt mūsu mājaslapā.

Mēs piedāvājam ne tikai informāciju par dažādajiem kredītu veidiem, bet arī dažādu veidu rakstus par citām interesantām, ar personīgajām finansēm saistītam tēmām.

Blogs un skaidrojošā vārdnīca

Monni.lv mājaslapā Tu vari atrast bloga ierakstus par dažādām finanšu tēmām, kuras rakstītas vieglā un informātīvā tonī, lai jebkuram lasītājam sniegtu informāciju par tiem interesējošām finanšu tēmām.

Ja finanšu sfēra un aizņēmumi Tev ir pavisam jauna tēma, tad mūsu skaidrojošā finanšu terminu vārdnīca Tev, iespējams, šķitīs īpaši interesanta. Mums visiem ir pazīstama sajūta, kad lasām kādu bankas vai nebanku kreditora piedāvajumu, bet daudzi no terminiem ir sveši.

Tieši tāpēc mēs esam nolēmuši apkopot finanšu terminu vārdnīcu latviešu valodā, lai katram patērētājam būtu iespēja izlasīt un izprast finanšu terminus. Šī vārdnīca tiek atjaunota un papildināta visu laiku un tieši tāpēc ir piemērota tiem, kam finanšu un kredītu tēma ir jauna.

Добавить коментарий
Автор:
Комментарий:
Код проверки:
Captcha